Sgk Sorgulama

Sgk Sorgulama - http://www.sgktv.net/sgk-sorgulama.html
Sgk Sorgulama

19 Temmuz 2013

ekledi.

Merhaba, bugün sizlere internet üzerinden SGK Sorgulama, Emeklilik Sorgulama, Hizmet Dökümü Sorgulama, Sicil No Sorgulama işlemlerinizi nasıl yapacağınız hakkında bilgi aktaracağız. Sgk ve Ssk sorgulamanızı yaptıktan sonra arzu ederseniz Sgk Hizmet Dökümünüzü yazdırabileceksiniz. Sgk Hizmet Sorgulama işlemlerine ait konu başlıklarımız;

 1. SGK Sorgulama
 2. SGK Hizmet Sorgulama
 3. SGK Emeklilik Sorgulama
 4. SGK Sicil Sorgulama
 5. SGK Provizyon Sorgulama
 6. SGK Evrak Sorgulama
 7. SGK Prim Sorgulama
 8. SGK Sigorta Sorgulama
 9. TC Kimlik No ile SGK Sorgulama
 10. SSK Sorgulama

Öncelikle Sorgulamalarınızı Nasıl Yapacağız Konusunda Bilgi Aktarmak İstiyoruz.

Sosyal Güvenlik Kurumuna ait resmi internet sitesi üzerinden ilgili sayfayı açtıktan sonra açılan sayfada SGK Sorgulama yapabilmeniz için birtakım bilgiler istenmektedir. Paylaşacağınız bilgilerin gizliliği konusunda hiçbir endişe etmemelisiniz. Çünkü sorgulamaların tamamı devletin resmi bir kurumu olan Sosyal Güvenlik Kurumunun yine resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir.

SGK Sorgulama

T.C. Kimlik No ile SGK Sorgulama

SGK, Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerinizi yapmak için bu linke tıklayınız.

SGK Sorgulama

 

SGK Sorgulama Nasıl Yapılır ?

 • SSK Sorgulama
 • Emekli Sandığı Sorgulama
 • Bağkur Sorgulama

SSK Sorgulama Aşamaları

 • Öncelikli olarak sorgulama yapabilmek için uyruğunuzu seçmelisiniz. Türk vatandaşı iseniz “Türk Vatandaşı” butonunu, değilseniz “Yabancı” butonunu tıklamalısınız.
 • Hemen akabinde bulunan T.C. Kimlik No alanına 11 rakamdan oluşan T.C. Kimlik Numaranızı girmelisiniz.
 • Daha sonra nüfusa kayıtlı olduğunuz ili girmelisiniz. Bilmiyorsanız Nüfus cüzdanınızın arka tarafında yazmaktadır.
 • Yine nüfus cüzdanınızın arka bölümünde yer alan cilt numaranızı girmelisiniz.
 • Doğum yılınızı seçmelisiniz.
 • Son olarak güvenlik kodunu doğru bir şekilde ilgili alana girmeniz gerekmektedir.
Bu işlemleri sırası ile yaptıktan sonra en alt kısımda yer alan sorgula butonuna basmanız halinde SGK Sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız. Böylece SGK Hizmet Dökümünüze, SSK Prim Gün Sayınıza, Bağkur Gün Sayınıza, Emekli Sandığı Emeklilik Sorgulama verilerine ulaşmış olacaksınız.
 

Bağkur Sorgulama

T.C. Kimlik No ile Bağkur Hizmet Dökümü SorgulamaBağkur Hizmet Dökümü sorgulama işleminizi yeniden şifresiz yapabilme imkanı sağladı. Bağkur Sorgulama için önce bu linke tıklayınız. Açılacak olan ekranda “Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe,  T.C. Kimlik No, Cilt No ve Doğum Tarihi”  gibi bilgileriniz istenmektedir. Daha sonra açılacak olan sayfada ” Hizmet Dökümü 4b ” linkine tıklayınız, Böylece Bağkur Hizmet Dökümü‘nü görebilirsiniz. Bağkur Hizmet Dökümü’ne “edevlet şifresi” ile turkiye.gov.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

Tarım Bağkuru

SGK Emeklilik Sorgulama

Sgk Emekli Maaşı Sorgulama, Ne Zaman Emekli Olabilirim, SGK Emeklilik Yaşı Sorgulama

SGK Emeklilik Sorgulama işlemleri için http://uyg.sgk.gov.tr/nezaman/ adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sayfa üzerinde gerekli olan alanları doldurduktan sonra Ne Zaman Emekli Olacağınıza dair bilgi edinebilirsiniz.

SGK Emeklilik Sorgulama

SGK Sicil Sorgulama

SGK, SSK Sicil No Sorgulama işlemleri artık turkiye.gov.tr üzerinden yapılabiliyor. SSK Sicil No Sorgulama için, önce yukarıdaki bağlantıya tıklayınız. Açılacak olan ekranda “TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi” bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında açılacak sayfada ” Sigortalı Tescil Kaydı Tespiti 4A ” linkine tıklayarak, SSK Sicil No’nuzu öğrenebilirsiniz. SSK Sicil No’nuzu “edevlet şifresi” ile turkiye.gov.tr adresinden de görebilirsiniz.Son Arananlar:

 • sgk sicil no ile sorgulama
Anahtar Kelimeler: tc kimlik no ile ssk sorgulama, prim gün sayısı sorgulama, emekli sandığı sorgulama, sicil no ile sgk sorgulama, bordro sorgulama, tc kimlik no ile sicil sorgulama, vergi sorgulama

Sgk Sorgulama
Etiketler: , , , , , ,

Sizi Dinliyoruz ?